Biz Kimiz

İnsan odaklı teknolojik değerlere sahip firma olarak; kesintisiz, çevre dostu ve yüksek verimlilik üçlü saç ayağı üzerinde, sürekli gelişime açık, ülkesine katma değer sağlayan üretim odaklı firma olmaktır.

Yenilenebilir enerji sektöründe teknolojiyi ihraç eden firma olmak.

2014 yılına kadar dayanan çalışmalarımız 2017 yılı itibariyle TUBITAK tarafından desteklenmeye uygun bulunmuştur. Dünya genelindeki bilimsel çalışmaları yakından takip edip odak noktamızı bir üst basamak olarak belirlemekteyiz. Yenilenebilir enerji alanında faaliyette bulunan firmamız enerjiye olan talebin kaynağından çözümü için AR-GE çalışmalarını Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürütmektedir. VAWTTURK temiz ve free (ücretsiz) enerjiye ülke genelinde farkındalık yaratarak dikkat çekmeye odaklanmıştır. Gelecek nesillere yaşanabilir bir ortam ve dışa bağımlılığı minimize etmeyi görevimiz olarak benimsemekteyiz. Bünyemizde çalışmalarını yürüten Elektrik-Elektronik mühendisleri, makine mühendisleri, inşaat mühendisleri ve akademisyenlerimiz ile enerjiyi sizler için çeşitlendiriyoruz.

Güneş Enerjisi

Araştırma & geliştirme faaliyetlerinde ve sürekli iyileştirme süreçlerinde mükemmellik arayışı içerisindeyiz. Güvenilir kaliteli hizmet vererek, beklentilerin üzerinde müşteri tatminini sağlamak. Sürdürülebilir ileri teknolojileri ile enerji sektöründe bölgesel güç olmayı hedeflemekteyiz. Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak atmosfer, iklim ve suyun korunmasını sağlamak, ayrıca, toplumun ve tüm canlıların yaşam kalitesini en etkili şekilde arttırmaktır.

Rüzgar Enerjisi

Evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, yaratıcı, özgün, faaliyette bulunduğu enerji üretim ve depolama sistemleri ile insan hayatını kolaylaştıran, çözümlenmemiş sorunları yaratıcı bir biçimde çözen ileri teknoloji ürünleri geliştirerek ve uygulayarak, bunları mükemmel hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Yenilenebilir enerji, Makina Mühendisliği, iklim ve hidroloji alanlarında Türkiye'nin ve Dünya’nın önde gelen güvenilir AR & GE ve danışmanlık firması olmaktır.

Neler üretiyoruz?

Yenilenebilir enerji alanında faaliyette bulunan firmamız enerjiye olan talebin kaynağından çözümü için AR-GE çalışmalarını Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürütmektedir.

İletişim

Bizimle iletişim kurmak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak için yandaki iletişim formunu yada sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz.